Regulamin promocji

REGULAMIN PROMOCJI URODZINOWEJ SKLEPU INTERNETOWEGO MIOOJEWELRY.COM

 1. Niniejszy regulamin, określa warunki i zasady na jakich odbywa się promocja pod nazwą URODZINY
 2. Organizatorem Promocji jest Zu Design Zuzanna Żylińska.
 3. Promocja rozpoczyna się w dniu 16.11.2023 r. i trwa do 30.11.2023 r. lub do wyczerpania zapasów.
 4. Skorzystanie z promocji następuje poprzez zamówienie i opłacenie zamówienia zawierającego przynajmniej jeden produkt oraz wybór kodu rabatowego URODZINY.
 5. Promocja nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
 6. Po wyborze kodu URODZINY, wraz z zamówioną biżuterią otrzymają Państwo prezenty, zależnie od wysokości zamówienia:
  ✨Zamówienie > 200zł= minimalistyczna ozdoba choinkowa – ceramiczny listek ozdobiony złotymi drobinkami.
  ✨Zamówienie > 500zł= ozdoba choinkowa + niespodziankowa zawieszka MIOO na łańcuszek
  ✨Zamówienie > 1000zł= ozdoba choinkowa + niespodziankowa zawieszka MIOO na łańcuszek + Karta Stałej Klientki, która zawiera kupon na stałą zniżkę -10% oraz darmową wysyłkę – Karta obowiązuje zarówno w sklepie internetowym MIOO, jak i podczas zakupów bezpośrednich (np. na targach branżowych) i łączy się z innymi promocjami.
 7. Organizator nie odpowiada za nieprawidłowe korzystanie z Promocji.
 8. Promocja kierowana jest do klientów Sklepu będących konsumentami w rozumieniu właściwych przepisów Kodeksu cywilnego i nie obejmuje sprzedaży hurtowej.
 9. Zwrot zamówienia dokonanego na warunkach promocji, wymaga zwrócenia wszystkich przedmiotów (w tym prezentów z okazji promocji) nieuszkodzonych i w oryginalnych opakowaniach. Dopiero po ich otrzymaniu sklep dokonuje zwrotu pieniędzy.
 10. Udział uczestnika w promocji oznacza akceptację zasad promocji zawartych w niniejszym Regulaminie oraz akceptację zasad regulaminu sklepu opublikowanego na stronie https://mioojewelry.com/regulamin/
 11. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w przypadku zaistnienia ważnej przyczyny rozumianej jako:
 12. zmiana przepisów prawa regulujących zasady i organizację przeprowadzania Promocji, wpływająca na wzajemne prawa i obowiązki organizatora i uczestników Promocji;
 13. przedłużenie lub skrócenie terminu obowiązywania Promocji;
 14. zmiana sposobu przeprowadzania Promocji spowodowana względami technicznymi lub technologicznymi.
 15. W przypadku dokonania zmiany w Regulaminie, Organizator udostępni tekst jednolity Regulaminu poprzez jego publikację w Sklepie. Zmiana Regulaminu nie wpływa na zamówienia złożone w ramach Promocji przed dokonaniem zmiany.
 16. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie postanowienia regulaminu serwisu dostępnego na https://merlin.pl/text/regulamin-sklepu/ oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.